The Blog

WordPress Destek Blogu


WordPress kullanıcıların faydalanacağı wordpress konusunda eksikliklerini gidereceğini düşündüğüm wpdestek.org‘u sizlerle paylaşmak istedim.

Site gayet başarılı şekilde neredeyse wordpress’in tüm konularını ele alıyor genel olarak bizim işimize yarayan WordPress Eklentileri ve WordPress Temaları kategori kategori düzenlenmiş ve ne aradığınız bilidiğiniz öyle reklamlar vs. ile süslenmemiş gayet başarılı bir destek sitesi olarak görüyorum.

Sadece WordPress eklenti ve WordPress temaları konuları değil ayrıca worpdress güvenliği ve wordpress dokumanları ile kendinizde wordpress için geliştirmelerde bulunabilirsiniz. özelliklede çoğu kod parçalarını bizimle paylaşıp blogunuza zenginlik kazandırmaya çalışıyor.

Wpdestek.org yazarlarına teşekkürlerimi sunuyorum. ve yazılarını biraz daha sıklıkla yazmalarını rica ediyorum çünkü bazen 1 hafta boyunca güncellenmediği oluyor açıkcası sabırsızlandırıyor beni acaba yeni yazıda nelerden bahsedicekler diye sizleride bu siteye beklerim sonrada benim siteme tabiki 🙂

Leave a comment