M.Kemal Atatürk: Beni övme sözlerini bırakınız; gelecek için neler yapacağız, onları söyleyin!

Webmaster sananlar

Yayım Tarihi: 23.02.2013 | Yorum Sayısı: 1 | Görüntülenme: 1593 | Kategori: Yazdım Gitti

WebmasterBu konu hakkında çok yazmışımdır ve çok laf etmişimdir. Açıkçası kendime webmaster demiyorum ben sadece web alanında kendinimi daha çok geliştirmeye çalışyorum. Ve bunu yaparkenden bir çok iş aldım fakat tamamen kendimi geliştirmek için. üstümden ekmek yiyenler var bunu biliyorum 1000 liralık işi 50 liraya yaptığımı ben biliyorum. bu diğer webmasterlara hakaret gibi geliyo açıkcası tüm webmasterlardan özür dileyorum. ama şöyle bi sorun var eğer bne yapmasama kendimi nasıl geliştiricem herkes bilir ki kitaplar biyere kadar yani teorik olarak mantık olarak herşey tamam ama pratikte olması gerek bu yüzden kendimi pratikte geliştirmek için çoğu firma ile anlaştım bunlardan çoğuda webtasarım şirketleriydi.

Asıl konuda bu zaten webmasterım diyorsun ve kendini bu alanda hatta sektöründe lider konumdayım da diyorsun hiç utanmadan. gelip benden yardım istiyorsun işte bizim sitemizi yaparmısın. ben bilmiyorum o konulardan anlamam. İşte ortak çalışalım bearber olalım ben sana işleri vereyim sen yap bende sana 50-100 bişeyler vereyim. bende bedavadan para kazanıyım. Asıl soru bu gerçekten hakkımı alsam ne bok yicen?

Yaptığım yüzlerce işten açıkcası daha 10.000 lira bile kazanamamışımdır. Yanlış anlamayın 10.000 lira bir webmaster için sadece 10 siteden kazanabileceğin çok rahat bi ücrettir.

Şimdi benimle çalışmak isteyen ve çalışanlara sesleniyorum.

Lütfen yaptığım işlerde emeğimin karşılığı tam alayım. Yoksa kendinize daha iyi bi inek bulun (Nokta)

Sevdiğim insana teşekkürler. Bana her konuda yardımcı olduğu için. Ve son olarak şu sözü söylemem gerek. Yaptığım her tasarım benim lisansımdadır. Ücreti ödenmeyen hiçbir proje yayında kalmayacaktır.


  1. Serkan Ak (09 Mayıs 2013 saat: 23:54)

    Duygularıma tercuman olduğun için teşekkür ederim :))))

Yorum Yapabilirsin
1 Yorum Yapılmış . Bir yorumda da sen ekleyebilirsin !!

Bu site bir hayal ürünüdür. Hayalleri Çalmayalım Dedemize Sahip Çıkalım :)