Mevlana: Allah ile olduktan sonra, ölüm de ömür de hoştur.

Kimim ben?

Yayım Tarihi: 4.02.2013 | Yorum Sayısı: 0 | Görüntülenme: 1517 | Kategori: Yazdım Gitti

Üstte büyük puntolarla yazan isme sahip değilim ve itiraf etmeliyim ki blog işlerinde acemiyim. Twitterı sosyal bir blog olarak adlandıracaksak belki çaylak konumunda olabilirim. Bi rumuzla başlamam gerekirse Clemenza’ yı seçerim yine kendime.
Peki niye yazıyorum elalemin bloğuna?
Kendime bir atar yapmalıyım sanırım ‘elalem falan değil o!’. İyi hoşta hala cevapsız bu soru. Şöyle mi başlasam böyle mi girsem konuya… hadi yine ikilem:) çok zor birini anlatmak ama yapmalıyım. Bundan 6-7 ay öncesinde daha kolay gibiydi. Bilmezdim pekte kim olduğunu bana ne kadar tanıttıysa ne kadar anlattıysa kendini o kadar bilirdim. Ironman’ le başlar onun açık sözlülüğüyle bitirirdik lafı. Hiç burçlarla ilgilenmeyen iki insan akrep ve aslanın birlikteliğine, olan-olmayan uyumuna inandırırlardı kendilerini.
Ama şimdi söylenmeye bıkılmayan hitaplar var birbirimize karşı ve bu durum pekte güzel:) bu yüzden de gidiyor elalemin el’i, alem kılıyor kendini. Çok mu lafı dolandırdım? Ama o öyle açıkça anlatılmıyor ki. Onda her şey gizli, düşüncesini okumak zor belki imkansız. Ama hep açık yürekli hani derler ya ‘dilinin kemiği yok’ işte bu onlardan.
Ama’ lar bitmeyecek anlaşılan bu gece. Bi yerde dursam iyi olacak. Temelli olmasa da bu gecelik hoşçakalın ya da ‘kal’:) bir başka zaman cevap olacağım yine sorularına.şimdilik iyi gibi


Henüz not bırakılmamış

Yorum Yapabilirsin
Henüz Yorum Yapılmamış . Bir yorumda da sen ekleyebilirsin !!

Bu site bir hayal ürünüdür. Hayalleri Çalmayalım Dedemize Sahip Çıkalım :)