Sultan Selim: Ben Allah'ın (c.c.) emirlerini yerine getirmek, zulüm görenlere yardım etmek için zırh giydim, kılıç kışandım.

Can Sıkıntısı Ne Demek?

Yayım Tarihi: 12.05.2013 | Yorum Sayısı: 0 | Görüntülenme: 1938 | Kategori: Yazdım Gitti

semihinseysiCan sıkıntısı adamı deli eder. Oturmaya çalışsa oturtmaz. Dur dışarı çıkayım desen otur oturduğun yere der. Öyle keyifsiz öyle gıcık öyle pislik öyle sarkozy bişey ki bu durum. İnsanı çileden çıkartır. Misal bu yazıyı yazarken bile canım sıkılıyor sıkıntıdan patlıcam ama sebep ne bilmiyorum. Birisine kızmadım birisini kızdırmadım ben bişey yapmadım. Böyle durumlar nedne oluyor acaba dışardaki kasvetli havadanmı yoksa hastalık belirtisimi bilemedim.

Sevdiğim beni bu tür durumlardan kurtaran AWOLNATION – SAİL müzik parçası kurtarırdı ama şuan o bile kurtarmadı. Son çare artık uzun süredir unuttuğum bloguma yazı yazayım dedim ve sanırım şuan onda da saçmalıyorum. Muhtemeln bu yazıyı kimse görmeyecek ama ben genede yazayım. demişler ya yaz bi blog at denize birgün geri gelir acaba bu böyle değilmiydi herneyse benim kafa uçmuş galiba sanırım yediğim bir şey dokundu.

AAaaaa bak ben neyi unuttum asıl sorun ben çay içmiyorum bayadır sanıırm ondan ama yok ben çay içersem gözüm pırpır atıyor. Yav ne cins biriyim çaya bile alerjim olmuş artık.

Buraya yazmadan önce twitterda bir kaç tweet attım tweet materyalim #bazısözler ileydi fakat sanırım #bazısözler insanı anlatamıyor. ve yazması gerekiyor fakat hep birşeyler eksik gidiyor. gene ben ne oldum nasıl bişey oldum bilmiyorum. Şuan saatlerce yazasım var fakat ne yazasım onu bile bilmiyorum. Dediğim gibi bu yazımı yazarken kimse okumaz diye düşündüğümden sadece yazıyorum 🙂 vur patlasın çal oynasın hesabı sadece kendimi eğlendirmek için sanırım bunun sebebi şuan yanlız olduğumdan. aslında yanlız değilim fakat film izlerken onu engellemek istemiyorum sonuç olarak hergün film izleyen biri değil ve onunda bazen böyle aktivitelere hakkı var.

Sanıırm biraz başımın çaresine bakmalı. Eee ne yapsak düşünüyorum şuan acaba yeni bir proje bulup hayata geçirmeye çalışırken yine elime yüzümemi bulaştırsam. yoksa yine eski günlerdeki gibi oyunu açıp sabahlara kadar oyunmu oynasam bilemedim. Oyun tam bir hastalık sanırım biraz oyundna bahsetsem kafamı dağıtmış olurum bu oyunun bana yararı ne oldu bilemem belki 1-2 arkadaş tanıdım ama emin olun 3-5 arkadaş kaybettim. bazılarını kaybettiğimden dolayı mutluyum çünkü asıl yüzlerini bana bu oyun sayesinde gösterdiler. başka ne tür yararı oldu dersek sanırım ingilizcemi biraz geliştirmeme yardımcı oldu herhalde en azından neyin ne olduğunu anlamaya başladım. birde sanırım klavyeye bakmadan yazmayı ve gerçekten hızlı yazmayı öğretti diyebilirim çünkü oyunda hız önemli özelliklede bazı tuşlara basarken saliselik hareketler gerekli. Başkada bir yararı olmadı diyebiliirim. Peki zararları nelerdir dersek. Bugüne kadar harcadığım ve savaşa gireceğim diye uykusuz geçirdiğim günler var ve ben ki uykuma okadar düşkünken. Hatırlıyorumda ramazanda sahura kalkmak okadar zor gelirdi ki o yataktan ayrılma ölüm annem galiba o yataktan kaldırmak için bikeresinde su ile gelmişti 🙂 güzel anılardı ama sonrası direk bilgisayara oturur savaş saatini beklerdim. Emini eğer ki okuyan olursa bu oyunu anlamıştır. Oyunun başka zararlarına gelecek olursam oyun bana deli para kaybettirdi belkide hala kaybettiğim oluyordur. Bugüne kadar kaybettiğim para düşünsem sanıırm milyarlar gitti belkide yarı yarıyada geri gelmiştir. Sonuç olarak eğlence sektörü karşılığı seni anlık olarak eğlendirmek. eee bu konu bitti şimdi ne yapsak acaba

Birazda sanal hayatı bırakıp gerçek hayata geçmek gerek herhalde. Şu son 1-2 aydır doğru düzgün tasarım yapamaz işlerimi teslim edemez oldum sanırım birazda bundan canım sıkkın kendime bir zamanlar söz vermiştim şu sene sonuna kadar bir miktar para biriktirip birşeyler almak istemiştim. kendime verdiğim sözü tutamadım ama sevdiğime karşı sözümü tuttum bunun için çok mutluyum. Ona gerçekten çok istediği birşey hediye etmek istemiştim. ve bunu başardım bunun için gururluyum. Biraz farklı yollardan da olsa sanırım bunun değeri dahada kıymetli olması gerek.

Şuanda kulağımda kulaklık var canım sıkkılıyor demiştim ya müzik açmıştım ve son zamanlarda bolywood songs dediğimiz hint müziklerindne bir taneesi çalıyor bunun ne ara buraya geldiğini ne ara indiridiğimden haberim bile yok. ama gerçekten tavsiye ederim sizlere farklı bir bakış açısı özelliklede herhangi bir hint filmi izlediğinizde içerisinde kesinlikle en az 1 klip bulabilirsiniz. Son zamanlarda bu yaklaşıma TRT de katıldı Leyla ile mecnun olsun Beni Böyle Sev olsun Avrupa Avrupa olsun aralarda hep klip şeklinde müziklerini yayınlamaya başladılar. Sanırım Leyla ile mecnun dedim de direk Bilgisayar beni anladı ve direk son çıkarılan parçayı açtı Ali Atay – Yokluğunda parçası gerçekten güzel bir parça bunuda canı sıkılanlara tavsiye edebilirim.

İnsan canı sıkılınca film falan izler benimde izlemediğim birsürü film var bilgisayarımda fakat şuan ne hikmetse hiç içimden gelmiyor.

Ve gerçekten canım sıkılıyor. Bu sabah kalktığımda dövüş kulübü diye bir film vardı ona azıcık baktım ve başta çok saçma dediğim filmin sonuna geldiğimde ilginç ve şaşırtıcı bir son ile karşılaştım eğer canı sıkılan varsa Dövüş Kulübü filminide izlemenizi tavsiye ederim.

Diyeceksiniz şimdi bir dünya tavsiye verdin de ne ne işe yaradı hiç bir işe yaramadı. emin olun sadece boş zaman kaybıydı. Ama şuan beni azıcıkta olsa rahatlatan sanırım yazmak oldu sizlerinde yazmasını isterim bana yazmayı biri öğretti ve sağolsun o kişiyi çok seviyorum. İlk onunla yazmaya başladım ve farkettim ki yazmak gerçekten güzel bişey. Okumakta güzel fakat onun yazdıklarını okumak güzel oluyor.

Herneyse kimsenini bu yazıyı okumaması dileğiyle yine yayınlıyorum. Benden Bukadar yeni birşeyler bulmam lazım benim canım sıkılıyor geneeee……….


Henüz not bırakılmamış

Yorum Yapabilirsin
Henüz Yorum Yapılmamış . Bir yorumda da sen ekleyebilirsin !!

Bu site bir hayal ürünüdür. Hayalleri Çalmayalım Dedemize Sahip Çıkalım :)