Sultan Mehmet: Biz toprakları değil gönülleri feth etmeye gidiyoruz.

Çalışma, Plan Neyi ifade eder?

Yayım Tarihi: 3.03.2014 | Yorum Sayısı: 0 | Görüntülenme: 1682 | Kategori: Yazdım Gitti

Evet başlıkta gördüğünüz gibi soru çok net. Şimdi diyeceksiniz ki bu nerden çıktı. Açıkcası ben kendi yaşamıma baktığımda bu iki kavramıda yan yana göremedim. Aklınızda herzaman duyduğunuz saçma sapan bir klişe söz gelicek planlı çalış diye birşey;

Gelelim bu konuyu nereden uydurduğuma bugün günlerden 03.03.2014 Pazartesi ve yarına yetişmesi gereken 2 rapor, saçma sapan bir problem birikintisi, 3 adette web sitesi hazırlamak böyle listelenince gayet basitmiş gibi geliyor. Detaya indiğinizde eminim işin içinde sizde çıkamayacaksınız.

2 rapor dediğim sadece liste maddesi değil elektrik tesisatı hazırlanıcak teknik resim kuralarına uyumlu çizim ve kullanılan elemanlar, amacı, çalışma prensibi gibi başlıkların içeriklerini doldurmak ve diğer raporda bunun bir farklı modeli hadi diyelim bunu yaptım şuan arkadaşımın işi çıktığından ve ricasını kıramadığımdan onun projesinide yapmak gerek.

Problem birikintisi dediğim mühendislik matematiği içerisinde benim için çözümün imkansız olan soruları çözmek ve sayı oldukça kabarık.

3 adet web sitesi tasarımı dediğimde 3 üde hazır tasarım değil ve tamamen sıfırdan hazırlamak.

Aklınızda hala baştaki düşünceleriniz varmıdır bilemem ama şuan için şunu dediğinizide duyar gibiyim ozaman niye bu yazıyı yazdın zamanı boşa harcadın? diye bende bunu anlamsız buluyorum bu kadar sıkışık bir gün için ne yapmamı bekliyorsun bu listeyi azaltmaya kalksam bile sabahı bulacaktır ve sabah saat 7 de kalkıp o pis derse girmem gerek.

Belkide bu yazıyı yazdıktan sonra içime bir ilham gelecek ve hepsini olduğundan çok daha hızlı şekilde halledicem bilemezsin blog yazmak böyle birşey işte…

Saçmada olsa bir tavsiye ver ne yapmam gerek.


Henüz not bırakılmamış

Yorum Yapabilirsin
Henüz Yorum Yapılmamış . Bir yorumda da sen ekleyebilirsin !!

Bu site bir hayal ürünüdür. Hayalleri Çalmayalım Dedemize Sahip Çıkalım :)