Murphy: Bir şeyin ters gitme olasılığı varsa, ters gidecektir.

Asla Aşağı bakma

Yayım Tarihi: 20.02.2013 | Yorum Sayısı: 0 | Görüntülenme: 2413 | Kategori: Yazdım Gitti

Önce bu şarkıyı açarsın;

Sonra;

Aslında başlıkta çok karışık gibi gelebilir. Size ne anlatıyor asla aşağı bakma demek? Geçin bir köşeye düşünün yada yüksek bir binanın çatısından hayatı izleyin. Son zamanlarda bana en hüzün veren şey bu önceleri izlemekten hoşlanır sürekli takip etmeye çalışırdım ordan hangi araba geçti burdanki bina varmıydı ışıkların yanışını sönüşünü hayatın içinde nelerin olduğunu anlamaya çalışırdım ama şimdi… Yüksek yada en azından hayatın tamamını yüksek bir yereden görebileceğin bir yer olsun. Karşısına geçip konuşamadığın olsun dilinin damağının düğümlendiği biyer olsun tek kelime bile edemeyeceğin yanlış anlaşılmaktan korktuğun konuşmaktan korktuğun ama susmaktanda kork ne yapacağını bilemeyeceğin biyer.

Ve sadece karşınsa geç Yaşamak istediğin bir hayatı düşle ve bu hayata karşı bir hasretin olsun onu hatırla düşün niye olmuyor de. Neden ulaşamıyorum? Neden beni istemiyor bu hayat diye düşün. yada suçu onda değilde kendinde ara neden yetersiz kalıyorum? yada ona sahip olmak, ulaşmak için neler yapıyorum nekadar çok çabalıyorsun bunları düşün. Bide bunu kaybettiğini düşün? ya gözlerin olmasaydı ya bu hayatı görmeseydin? öyle bir hayat işte söyledikçe konuştukça battığın sürekli hatalı sen olan ne yaparsan yap asla başarılı olamayacağın hep şansızlıkların senden yana olduğu bir hayat hatta en nefret ettiğin insanların bile senin hayallerine sahip olduğunu senin istediklerine ulaştıklarını düşün. Sence ne kadar acı verir bunlar sana okadar birikirsin ki bi an olsun o tepeden kendini kaybetmek istersin.

Ama bir gerçeği asla unutma çünkü sen öyle birşeye sahipsin ki bu kadar yaşadıklarına bu kadar acı ve hüzün başarısızlık, aksi dünya’ya rağmen seni hayata bağlayan birşeylerin olduğu bir hayat sana onu veren ve sana aşağı bakmaktan korkutan. onu kaybetmek istemeyeceğin Seni hayata bağlayan.

Bu yüzden de asla aşağı bakma

Ben bu hayattı hep neşelendirmeye çalıştım herşeyi eğlenceli gördüm

Bir amca bulun ama sizi asla tanımasın ve dertlerinizi anlatmaya başlayın eminim size tecrübelerinden yardımcı olacaktır.

ISTANBUL'UN EN YUKSEK BINASINDAN KENTIN GORUNUSU


Henüz not bırakılmamış

Yorum Yapabilirsin
Henüz Yorum Yapılmamış . Bir yorumda da sen ekleyebilirsin !!

Bu site bir hayal ürünüdür. Hayalleri Çalmayalım Dedemize Sahip Çıkalım :)